SİLİVRİSPOR
Semt Bizim Sevda Bizim
Aras, “Silivri’nin sportif geleceği garantide” - SİLİVRİSPOR

Aras, “Silivri’nin sportif geleceği garantide”

Silivrispor takımının gelecekteki yıldızlarının oynadığı U-19 takımı zorlu ir müsabaka öncesi Alt Yapı Sorumlusu Vahap Aras tarafından verilen kahvaltıda teknik heyet ve oyuncular bir araya gelerek adeta gövde gösterisi yaptılar.

 

Grubunda şampiyonluğun en büyük adaylarından olan Silivrispor U-19 takımı oynayacağı zorlu maç öncesinde Silivrispor Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Aras tarafından kahvaltıda bir araya geldiler. Silivrispor Gençlik Geliştirme Direktörü Yılmaz Lise, Silivrispor Altyapı hocaları Oktay Erdem, Metin Karaca ve Silivrispor Kulüp Müdürü Nursal Bilir’in de katılım sağladığı kahvaltıya Silivrispor Genel Kaptanı Yusuf Temel’de katılım sağladı. Oynadığı grupta lider konumda olan takıma ve teknik heyeti ile kahvaltıda bir araya gelen Altyapı Sorumlusu Vahap Aras yaptığı açıklamasında; “Silivrispor olarak özellikle altyapılarda iyi bir ivme yakaladık. Grubunda lider olan U-19 takımımız özellikle a takım hocamız Fahrettin Sayhan tarafından yakından takip ediliyor. Yeni sezonda birkaç genç oyuncumuzla daha profesyonel sözleşme imzaladığımızda kulübümüze yaklaşık 100 bin ila 200 bin TL gelir elde etmiş olacağız.

 

YENİ SEZONDA 4 OYUNCU DAHA GÖZLEM ALTINDA

Bugün Silivri altyapılarından yetişen Sercan ve Kadir’in haricinde yeni sezonda en az dört oyuncuyu daha profesyonel yapıp geleceğimizin garantisine devam etmek en büyük arzumuzdur. A takım hocamız Fahrettin Sayhan özellikle genç takımlardan 4 oyuncuyu yakın takibe aldığını da çok iyi biliyorum.

 

YENİ YENİ İSİMLER PROFESYONEL LİSTEMİZDE

Geçmişte Silivrispor altyapılarından yetişen Yunus Yaşar, Özgür Ergün, Vahit Yaşar, Oğuz Yavuz gibi isimlerin üstüne ekleyeceğimiz isim sayısı futbolda geldiğimiz noktayı en iyi şekilde özetleyen durumlar olacaktır. Bugün kahvaltıda bir araya geldiğimiz gençlerimizin sportif ahlakı ve oyuncu kaliteleri sadece Silivrispor’a değil ilçe futboluna da katma değer olacaktır.

 

TAKIMDAŞLIK EN ÜST SEVİYEDE

Altyapıları iyi çalışan ilçelerde özellikle oyuncu sorunu olmuyor. Geçmişte oluşan bu boşluğu kapatmak için hocalarımız yoğun bir mesai harcamaktadır. Birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğu ve takımdaşlığın ön planda olduğu bir Silivrispor altyapısı var. Geleceğimiz iyi yolda. Biz yöneticiler ise üstümüze düşen görevleri layıkıyla yaptığımızda da kazanan ilçemiz sporu olacaktır. Pırıl pırıl gençlere sahibiz. Bu gençlerin özverili çalışmalarıyla ilçemizin ismi her zaman sportif konumda en üst seviyede olacaktır” dedi.


Bu haber 543 kez okunmuştur.     
Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<<Eylül/2017>>
Haftanın Anketi
Web Sitemizi Beğendiniz mi?

                             
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim