SİLİVRİSPOR
Semt Bizim Sevda Bizim
Yavuz; “Bu sezon bu iş bitecek” - SİLİVRİSPOR

Yavuz; “Bu sezon bu iş bitecek”

Zorlu bir sürecin ardından Play-Off’u garantilediklerini ifade eden Oğuz Yavuz, şimdi çok daha zorlu bir sürece girdiklerini ve bu süreçte de üzerlerine düşeni en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti.

 

Silivrispor’un altyapısından yetişen emektar oyuncularından Oğuz Yavuz, açıklamasında Silivri’nin çok daha iyi yerleri hak ettiğine dikkat çekti. Silivrispor’un tecrübeli oyuncusu Oğuz Yavuz; “Ligin başından bu yana son derece zorlu bir süreçten geçip Play-Off’a kalan takımlar arasında yer aldık. Gönül isterdi ki, Play-Off oynamadan çıkalım. Ancak nasip böyleymiş. Şimdi önümüzde çok ama çok daha zorlu bir süreç bizleri bekliyor. Birbirinden güçlü takımlar rakibimiz olacak. Ancak bizim de gücümüz ortada. Grubun en kaliteli kadrosuna sahip bir takımız. Çok daha üst ligleri hak eden bu şehri layık olduğu yerlere getirmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bunu da başaracağımıza bizler inanıyoruz. Bununla birlikte artık şehrin de başarıya inanmasının şart olduğunu düşünüyoruz. Bizim tek isteğimiz bundan sonraki oynayacağımız maçlarda skor ne olursa olsun taraftarımızın bizlere olumlu yönde destek olması. Başarı bir bütünlük ister, şehrini ve bizleri seven Silivrililerin böylesi bir süreçte bizleri yalnız bırakmayacaklarına da inanıyoruz. Gelin hep birlikte el ele verelim ve bu işi bu sezon bitirelim. Bizlerin buna mutlaka ama mutlaka ihtiyacı var” diye konuştu.


Bu haber 398 kez okunmuştur.     
Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ağustos/2017>>
Haftanın Anketi
Web Sitemizi Beğendiniz mi?

                             
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim