SİLİVRİSPOR
Semt Bizim Sevda Bizim
Kalko, talimat verdi ve ödemeler yapıldı - SİLİVRİSPOR

Kalko, talimat verdi ve ödemeler yapıldı

Silivrispor’da Kulüp Başkanı Ümit Kalko’nun talimatıyla kadroda olan tüm oyuncuların maç başları, prim alacakları ile birlikte her türlü ödemeler yapıldı.

 

TFF 3. Lig 2. Grupta iyi bir mücadelenin ardından ligi 3. Sırada bitirerek Play-Off oynama hakkı kazanan Silivrisporlu oyuncu ve teknik heyetin biriken maç başları ve prim alacaklarının hepsi Başkan Kalko’nun talimatıyla ödendi. Bizzat Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’nun yapılacak olan ödemelerle ilgili gerekli finansın sağlanması ve kulüp kaynaklarının da değerlendirilmesi ile hiçbir oyuncunun alacağı kulüpte kalmadı.

 

KALKO TALİMAT VERDİ

Tüm alacakların ödenmesinin ardından tüm oyuncuların sadece yapılacak olan eleme maçlarına konsantre olacak. Güçlü bir başkana sahip olan Silivrispor ekonomik gücünü ispatladı ve önemli maçlar öncesinde ödemeler fazlasıyla yapıldı. İlk maçları olan Manisa Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda oynayacakları maç için hazırlıklarına aralıksız devam eden takımda moraller üst seviyede.

 

BİR HAFTA ÖNCESİNDEN MANİSA’DA KAMP YAPILACAK

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’nun talimatıyla takım bir hafta öncesinden Manisa’ya kampa gidecek. Oynanacak olan Play-Off ilk maçı için Manisa Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak olan Silivrispor hareket için TFF’nin maçın oynanacağı tarihi belirlemesini bekliyor. Maç tarihinin belirlenmesinin ardından Silivrispor kafilesi bir hafta öncesinden bu önemli maç için kampa girecek.

 


Bu haber 742 kez okunmuştur.     
Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Temmuz/2017>>
Haftanın Anketi
Web Sitemizi Beğendiniz mi?

                             
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim