SİLİVRİSPOR
Semt Bizim Sevda Bizim
Duru’dan, Silivrispor’a moral takviyesi - SİLİVRİSPOR

Duru’dan, Silivrispor’a moral takviyesi

Silivrispor Kulübü eski başkanlarından Akgün Duru, eleme maçları öncesinde tüm takımı, teknik heyeti ve yönetimi yemekte ağırlayarak her zaman ilçesinin takımına olan desteğini bir kez daha ortaya koyarak takıma adeta moral depoladı.

 

Silivri Terbiyeli Steakhause sahibi ve Silivrispor eski başkanlarından Akgün Duru verdiği yemekle birliği ve bütünlüğü sağlayarak eleme maçları öncesinde moral motivasyonu sağladı. Akgün Duru tarafından verilen yemeğe Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, İkinci Başkan Süleyman Gencoğlu, Genel Kaptan Yusuf Temel, Altyapı Sorumlusu Vahap Aras ve Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş katılım sağladı. İşletme sahibi Akgün Duru’nun sağlık sorunları nedeni ile katılamadığı yemekte oyuncular ve teknik heyet birbirinden enfes et çeşitleri, salatalar ve zeytinyağlılarla adeta ziyafet çekti. Silivri’nin spora ve sporcuya her zaman desteğini veren ender isimlerden olan Akgün Duru ilçede faaliyette olan iki işletmesinde Silivri’nin belki de tüm sporcularını ağırlayarak desteğini açıkça vermiştir.  İlçesinin sporcusuna her ortamda sahip çıkan Akgün Duru eleme maçlarında da takımının yanında olacağını belirtti.


Bu haber 749 kez okunmuştur.     
Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<<Eylül/2017>>
Haftanın Anketi
Web Sitemizi Beğendiniz mi?

                             
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim